Logo Kullanan firmalara Logo eğitimi, Logo teknik desteği, Logo uygulama danışmanlığı, Logo iş analizi, Logo özel yazılım hizmetleri, Logo arayüz uyarlama hizmeti, Logo özel rapor tasarımı gibi hizmetler sunmaktayız. Logo ürünlerinin standart özelliklerinin geliştirilmesi, ilave yazılımlar yapılması, Logo ile entegre olarak çalışacak üçüncü parti yazılımların web servis aracılığı ile entegrasyonunun sağlanması gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Hizmetlerimiz uzaktan destek, yerinde destek ve telefonla destek şeklinde gerçekleştirilmektedir.

İletişim Bilgilerimiz
  • Ahmet Yesevi Mah. Hudut Sk. No:1A/A Central Balat Sitesi A Blok K:35 D:305 Nilüfer/BURSA
  • 0 532 138 78 68
    0 532 138 78 98
  • info@prosesyazilim.com
Image

WEB SİTENİZ İYİ Mİ?

İçinde bulunduğumuz çağda artık bir web sitesi olmazsa olmazlar arasında yerini almıştır. Bu aşama yaptıracağınız bir web sitesi mutlaka sizi v..

Devamını Oku
Image

ÇEVRİMİÇİ DİJİTAL DÜNYA

İşletmenizi internete taşımanın vakti gelmedi mi? İnsanların sizi internette bulabileceği birden fazla yer var. Bunların en sık kullanılanları web sitesi, sos..

Devamını Oku
Image

MOBİL PAZARLAMA

İnternete erişmenin artık pek çok farklı yolu var. Bilgisayar, akıllı telefonlar, tabletler hatta akıllı saatler kullanıyoruz. Mobil pazarlama sürekl..

Devamını Oku